Світлій пам’яті Мінакова Сергія Вікторовича

Трагічний вечір 16 червня 2017 року назавжди залишиться в пам’яті кожного жителя с.Широке. Жахлива звістка про раптову смерть художнього керівника Широківського будинку культури, приголомшила всіх від дорослих до малечі.

16:30 22.06.2017

Звернення до мешканців району!

Веселівський районний сектор ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області закликає громадян району сурово та неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісосмуг, степових та лісових масивів, на відкритих територіях, на присадибних ділянках а також під час прибирання присадибних ділянок.

15:08 22.06.2017

На колегії Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА розглянули досвід роботи Веселівської ОТГ з питань реалізації молодіжної політики

21 червня заступник селищного голови Ілона Бабаніна та спеціаліст селищної ради з питань молоді та спорту Михайло Козюра взяли участь у засіданні колегії Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА, яка відбулась за участю голови облдержадміністрації Костянтина Бриля.

08:34 22.06.2017

Завдяки діям АМУ Уряд схвалив виділення з Державного бюджету 14,1 млрд грн місцевим бюджетам на пільги та житлові субсидії

Учора, 21 червня, на засіданні Кабінету Міністрів схвалено зміни до Державного бюджету України на 2017 рік, відповідно до яких збільшується на 14,1 млрд грн субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню.

08:07 22.06.2017

До уваги жителів громади!

28 червня, під час святкування Дня Конституції України, Веселівським відділенням поліції у селищі з 18.30 год. до 22.00 год. буде здійснюватись перекриття руху автотранспорту по вул. Центральній від площі Профспілок до вул. Пушкіна.

16:37 21.06.2017

ОГОЛОШЕННЯ

У Веселівській селищній раді вакантна посада секретаря керівника. Запрошуємо молодих, комунікабельних осіб, з досвідом роботи в даній сфері.

15:56 21.06.2017