У Веселівській селищній бібліотеці стартував проект «Пульс»

18 жовтня 2017-го року  Веселівська селищна бібліотека розпочала цикл просвітницько-інформаційних заходів  у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)
Проект виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС.

Першим заходом була година-інформина "Веселівська громада-життя після об'єднання". На майданчику перед бібліотекою  був організований вуличний консультативно- інформаційний пункт, де мешканці  селища  могли отримати консультації  з різних питань щодо місцевого самоврядування.

На виставці  «Спроможна громада-сильна держава» значне місце займали матеріали про Веселівську ОТГ. Консультативну допомогу надавала заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Бабаніна Ілона Вадимівна.

Вразила небайдужість мешканців громади  щодо майбутньої долі нашого селища. Свої пропозиції учасники заходу залишали у  «Скриньці пропозицій».

До цього заходу були залучені волонтери-студенти професійно-аграрного ліцею.

Також у фойє бібліотеки було  організовано перегляд відеопрезентацій успішних громад  в умовах децентралізації.

Для учасників заходу була організована брейк-кава.

Всі отримали друковані інформаційні матеріали щодо реформи децентралізації.

О.Бондаренко

Л.Мовчан