Оголошення про громадські слухання

27 жовтня 2017 року о 10-00 год. в приміщенні  Веселівського селищного будинку культури і дозвілля за адресою: вул.Центральна,150А, відбудуться громадські слухання з обговорення проекту Детального плану території щодо відведення 16 гектарів земельної ділянки  з метою зміни категорії та цільового призначення ділянки для будівництва будівель і споруд енергогенеруючих підприємств на території колишньої молочної ферми радгоспу «Южний» та проекту створення нового професійно-технічного закладу   «Українська льотна академія Веселівської селищної ради» на базі ДНЗ «Веселівський  професійний аграрний ліцей».

Веселівська селищна рада