Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять

Всім приємно ходити чистими вулицями, гуляти зеленим парком, дихати свіжим повітрям. Але нажаль   піклуються цим не всі. Одні кидають сміття під ноги, інші звалюють сміття де доведеться, навіть біля свого двору.

 В нашому селищі житлово-комунальні служби  проводять регулярні  перевірки санітарного стану вулиць  та ділянок біля будинків. Вже було виписано 19 попереджень власникам домоволодінь, щодо приведення території в належний санітарний стан та складено 3 протоколи.  Були проведені бесіди, з тими хто не дотримується правил благоустрою та утримання території (накопичення сміття, видалених рослин, опалого листя, зрізаних гілок, будівельних матеріалів, розповсюдження бур’янів, зокрема карантинних)

Мешканці повинні укладати угоди зі спеціалізованими підприємствами селища  на вивезення ТПВ (в нашому селищі цим займається КП «Арус»), утримувати прилеглу до будинку  територію в задовільному стані. Всім необхідно слідкувати за чистотою свого двору, не накопичувати сміття, золу та інші небажані відходи, потрібно підтримувати вулиці і двори в чистоті і порядку.

Але для цього недостатньо однієї роботи житлово-комунальної служби, яка здійснює контроль по дотриманню необхідних норм.  Відповідальність за чистоту селища, в якому живемо, несе кожен мешканець.

 Вкотре хочеться звернути увагу мешканців  нашої громади на відому життєву мудрість: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

 
                                       Прес- служба Веселівської селищної громади


« повернутися до списку новин