Дата: від до Скинути

Представники Веселівської громади взяли участь у навчальному семінарі з питань стратегічного планування розвитку первинної медицини

26 – 27 травня заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Ілона Бабаніна та головний лікар Веселівського ЦПМСД селищної ради стали учасниками семінару «Стратегічне планування розвитку первинної медицини у громаді», організованого Харківською експертною групою підтримки медичної реформи за підтримки програми U-LEAD з Європою, за участю виконавчого директора Місцевої асоціації ОМС «Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області» Аліси Макаріхіної та представника європейської компанії Бенедикта Хермана.

19:49 29.05.2017

Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил безпеки під час відпочинку на водоймах

У спекотні дні, що нині спостерігаються на території України, більшість людей рятуються від сонця на берегах водойм. На жаль, відпочивальники нерідко забувають про правила безпечної поведінки на воді, а ціною такої необачності може стати їхнє життя. Особливу небезпеку становлять саме ставки та невеличкі озера, де наразі фіксується збільшення кількості загибелі людей.

14:08 29.05.2017

Вітаємо!

Сьогодні, 28 травня, свій День народження святкує член виконавчого комітету Веселівської селищної ради

08:43 28.05.2017

ВІТАЄМО!

Сьогодні, 28 травня, свій День народження святкує керуюча справами селищної ради, член виконавчого комітету

06:45 28.05.2017

У новому навчальному році широківські школярі вчитимуться пекти хліб та хлібобулочні вироби

Учора, 26 травня, відбулось урочисте відкриття шкільної міні-пекарні «Пшеничні смаколики». У заході взяли участь селищний голова Петро Кіяшко, староста села Широку Лариса Єрещенко, учні, вчителі, батьки та адміністрація КЗ «Широківська ЗОШ І – ІІІ ст.».

23:24 27.05.2017

ВІТАЄМО!

Сьогодні, 26 травня, свій День народження святкує заступник селищного голови та член виконавчого комітету Веселівської селищної територіальної громади

15:47 26.05.2017