Веселівський ГУ ДСНС повідомляє!

У зв`язку з початком жнивної кампанії 2017 року рятувальники Веселівського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області проводять рейдові перевірки сільськогосподарських підприємств Веселівського району та Веселівської селищної територіальної громади щодо протипожежного стану зернозбиральної та сільськогосподарської техніки та готовності господарств до збиральної компанії 2017р. Так 26 червня було перевірено протипожежний стан в ТОВ «Деметра» с. Новоолександрівка, СФГ «Руслан» с. Менчикури та ДП «ДГ «Широке» ДДСДС НААН» с. Широке.

08:46 27.06.2017

ЗВЕРНЕННЯ ДО МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ

Відповідно до прогнозу Українського гідрометцентру, протягом наступного тижня на території області переважатиме висока температура повітря, стовпчики термометрів сягатимуть позначки +30 °С.

23:04 23.06.2017

На колегії освітяни підвели підсумки роботи за рік та розпочали підготовку до майбутніх заходів

23 червня відбулась колегія відділу освіти, молоді та спорту селищної ради. Захід відбувся за участю селищного голови Петра Кіяшка, секретаря ради Раїси Стогній та заступника селищного голови з гуманітарних питань і соціальної політики Ілони Бабаніної.

22:24 23.06.2017

У зв’язку із проведенням деякими сільгосппідприємствами агрохімічної обробки полів без попередження в ЗМІ, земельний відділ Веселівської селищної ради повторно наголошує на необхідності дотримання вимог щодо застосування пестицидів

З метою запобігання випадків отруєння бджіл просимо звернути увагу на наступне: Пунктом 7 «Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл», (Наказ Головного державного інспектора ветеринарної медицини від 30.01.2001 № 9, зареєстровано в міністерстві юстиції України від 12.02.2001 № 131/5322), передбачено інформування власників пасік за три доби до хімобробок із зазначенням застосовуваного отрутохімікату, місця (у радіусі 7 км), часу і способу проведення обробки.

13:19 23.06.2017

Збережемо врожай від вогняної стихії!

З давніх часів людина опанувала непростий процес вирощування хліба. Жнива – одна з найвідповідальніших його складових і є причиною особливої турботи як для хліборобів, так і для співробітників Веселівського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області, бо через чиюсь прикру недбалість усе, що виростили люди, може бути втраченим.

11:39 23.06.2017

Лікуємо ГРВІ правильно

Гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) є найбільш поширеними серед всіх інфекційних захворювань, особливо у дітей, які переносять ГРВІ майже в 4 рази частіше, ніж дорослі.

11:09 23.06.2017

Комунальники розпочали підготовку до святкування ювілею селища та річниці утворення громади

Сьогодні вранці відбулась оперативна нарада для керівників комунальних підприємств та старост сіл громади за участю селищного голови Петра Кіяшка та його заступника з гуманітарних питань та соціальної політики Ілони Бабаніної.

08:33 23.06.2017

ЦНАПу – бути!

22 червня селищний голова Петро Кіяшко взяв участь у пленарному засіданні 20 чергової сесії районної ради.

21:17 22.06.2017

Проведено рейд щодо перевірки реалізації якісних безпечних продуктів харчування

22 червня проведено черговий рейд комісії у складі представників управління Держпроспоживслужби у Веселівському районі, Веселівської селищної ради, поліції Веселівського відділення Мелітопольського відділу поліції Головного Управління Національної Поліції у Запорізькій області з комплексної перевірки об'єктів торгівлі щодо реалізації якісних безпечних продуктів харчування.

16:37 22.06.2017