Дата: від до Скинути

ДО УВАГИ, КЕРІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ, ГОЛІВ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ, ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІВ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ОТГ

З метою запобігання виникнення пожеж під час проведення літньої збиральної кампанії, відділ земельних відносин Веселівської селищної ради наголошує на необхідності дотримання вимог законодавства з питань пожежної безпеки щодо створення перешкод розповсюдження полум’я на хлібних та  лісових масивах.

10:46 06.06.2017

«Чистота починається з себе»

Саме під таким девізом працівники КУ «Центр соціальних послуг», залучившись підтримкою сусідів, вийшли на спільне прибирання території.

21:59 02.06.2017

Як фінансуватиметься госпітальний округ та хто перевірятиме якість послуги?

Госпітальний округ не є юридичною одиницею, тому окремого додаткового фінансування на нього не передбачено. Кошти йтимуть напряму за конкретну медичну послугу на конкретний медичний заклад, як на юридичну особу.

21:55 02.06.2017

На черговому засіданні виконкому всі рішення прийнято одноголосно

Сьогодні, 2 червня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради. Захід пройшов під головуванням заступника селищного голови з питань економічного розвитку та інвестицій Олексія Дяченка.

16:00 02.06.2017

Подяка народному депутату

Веселівський КДНЗ №2 «Світлячок» Веселівської селищної ради щиро дякує народному депутату України Валентирову Сергію Васильовичу та його помічнику у Веселівському районі Щетініній Олені Анатоліївні за привітання з Днем захисту дітей та подарунки дошкільнятам закладу.

00:23 02.06.2017

У День захисту дітей у центрі селища відкрили дитяче кафе

1 червня відбулось урочисте відкриття першого на території Веселівщини дитячого кафе «Smile», яке знаходиться у приміщенні селищного будинку культури (вхід зі сторони фонтану). Така подія стала можливою завдяки ініціативі селищного голови Петра Кіяшка та підтримці селищної ради.

00:04 02.06.2017

Дорогі жителі громади!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості, надії і добра. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

08:57 01.06.2017

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Веселівська селищна рада проводить збір підписів під листом до Організації Об'єднаних Націй із засудженням військової агресії Російської Федерації проти України, ініційований групою в рамках виконання Указу Президента України від 01.12.2017 № 534/2016.

16:57 31.05.2017