Вітання з Днем народження !

04 листопада 2017 року Демидченко Лариса Василівна святкує  свій день народження. Веселівська селищна рада, її виконавчий комітет  та рада ветеранів вітає Демидченко Ларису Василівну з Днем народження  !

08:30 03.11.2017

Привітання з Днем народження!

03 листопада 2017 року Шевчук Тетяна Вікторівна  відзначає свій день народження. Веселівська селищна рада та її виконавчий комітет  вітає депутата Веселівської селищної ради  Шевчук Тетяну Вікторівну з Днем народження  !

08:18 03.11.2017

«Інтелектуальний клуб «Фортуна» Веселівської селищної ради»

01.11.2017 року  в  приміщенні Веселівської селищної ради відбулося засідання установчих зборів громадської організації «Інтелектуальний клуб «Фортуна» Веселівської селищної ради». Клуб об’єднує  творчих та інтелектуальних людей громади.

16:56 02.11.2017

Повідомлення : 15.12.2017 р. о 10.00 в актовому залі селищної ради відбудеться чергове засідання  сесії Веселівської селищної ради VII скликання

Повідомлення : 15.12.2017 р. о 10.00 в актовому залі селищної ради відбудеться чергове засідання сесії Веселівської селищної ради VII скликання

чергова сесія Порядок денний 15.12.2017р.                                                                                  10.00

15:37 02.11.2017

Збори голів та бухгалтерів ОСББ

03.11.2017 року  о 14.00 год.  в актовій залі селищної ради відбудуться збори  ОСББ, на які запрошуються голови, бухгалтери та  представники  багатоквартирних будинків.

09:51 02.11.2017

80-і роковини «Великого терору» в Україні

Піддаючи аналізу щодо історичних подій  ХХ століття, неможливо не згадати про трагічні сторінки історії, які випали на долю  українського народу, а особливо про перенесені ним репресії. Політичний терор проти власного народу більшовики розпочали з моменту захоплення ними влади. Метою більшовицького терору було масове винищення людей за ознаками їх належності до владних структур поваленого експлуататорського ладу чи реакційних суспільних станів.

08:33 02.11.2017

Вшановуючи минуле, будуємо майбутнє

З метою вшанування пам`яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України в 30-ті роки ХХст.,відродження національної пам`яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства   проти людства  на виконання Указу Президента України «Про заходи у зв`язку з 80-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років» у Веселівській селищній бібліотеці відбувся захід «Вшановуючи минуле, будуємо майбутнє».

14:01 01.11.2017

Вітаємо з Днем народження Карпенкову Анастасію Валеріївну!

31 жовтня 2017 року Карпенкова Анастасія Валеріївна відзначає свій ювілейний - 25 день народження. Веселівська селищна рада та її виконавчий комітет  вітає депутата Веселівської селищної Карпенкову Анастасію Валеріївну з Днем народження  !

09:14 01.11.2017

Планове засідання  виконавчого комітету

Планове засідання виконавчого комітету

31 жовтня  о 14.00 в актовій залі селищної ради відбулось планове засідання виконавчого комітету. На обговорення було  висунуто 14 питань , за які  було проголосовано.  На всі питання  членам виконкому доповідачами  були  надані  вичерпні відповіді.

17:12 31.10.2017