Нова дорога в с . Новоолександрівка

Мешканці с. Новоолександрівка  давно чекали капітального ремонту дороги по вул. Магістральній . На сьогоднішній день інтенсивно  проводяться роботи. Незабаром село отримає сучасну , відповідну європейським стандартам дорогу.

08:33 19.10.2017

17 жовтня відбулися загальні збори батьківського активу і завідувачів садочків нашої громади.

17 жовтня в залі засідань селищної ради відбулися загальні збори по створенню громадської організації, в якій прийняли участь батьківський актив, завідувачі дошкільних навчальних закладів   нашої громади. Збори проводились під керівництвом селищної ради.

15:23 18.10.2017

Пройшли установчі збори громадської організації  хорового колективу «Горлиця»

Пройшли установчі збори громадської організації хорового колективу «Горлиця»

17.10.2017 в актовій залі селищної ради пройшли установчі збори  громадської організації  хорового колективу «Горлиця». На засіданні були присутні заступник селищного  голови з  питань міжнародного співробітництва, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чміль О.Ю. та учасники колективу  «Горлиця», які сприйняли ідею створення організації з великим  ентузіазмом.

14:06 17.10.2017

У КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів»   13.10.2017  року  відбувся виховний захід  «Ати-Бати йшли солдати!» приурочений до «Дня захисника України»

У КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» 13.10.2017 року відбувся виховний захід «Ати-Бати йшли солдати!» приурочений до «Дня захисника України»

Учні 1-5 класів змагалися за титул найсильніші, найспритніші.  Цікаві естафети, веселі змагання, хореографічні та вокальні номери зробили свято незабутнім та цікавим. Бажаємо нашим майбутнім захисникам Вітчизни вирости сміливими, спритними, справжніми козаками - захисниками Запорізького краю.

10:41 14.10.2017

ІІ пленарне засідання 39 сесії

13.10.2017 р. відбулося ІІ пленарне засідання 39 сесії 7 скликання, на якому  розглянуто 13 питань порядку денного та прийнято відповідні рішення.

17:30 13.10.2017