День Соборності в КДНЗ №1 «Оленка»

З нагоди відзначення Дня Соборності України в КДНЗ № 1 «Оленка» відбувся ряд  цікавих заходів. Свято розпочалось з перегляду  пластилинового мультфільму «Твоя країна — Україна», створеного українським школярем.

Вихователі  розповіли  малятам  історію виникнення свята Соборності, пригадали українські державні символи, пограли в народні ігри. Під час творчих занять  діти виготовили поробки з  аплікації «Прапор України», «Віночок». Наприкінці свята, діти взявшись за руки, утворили  ланцюг єдності. Не забули нагадати про цю подію і батькам вихованців, для яких вихователі в групових куточках організували виставки матеріалів, пов’язаних із історією відзначення Дня Соборності  України.

Л.Міщенко, завідувач КДНЗ