Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Звернення до водіїв та власників автотранспорту Веселівського району!

Веселівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертається до водіїв та пасажирів з проханням в дні несприятливих погодних умов утримуватись від поїздок на великі відстані власним автотранспортом та автобусним сполученням.

Водіям рятувальники рекомендують укомплектувати транспортний засіб сніговою лопатою, тросом, достатнім запасом пального та мати при собі термос із гарячим чаєм, заряджений мобільний телефон, теплі речі, ковдру для можливості зігрітися у разі виникнення у надзвичайну ситуацію. При виборі маршруту руху пріоритет бажано надавати найбільш проїзним трасам обласного або районного значення. Не ризикуйте своїм життям, виїжджаючи на зимову дорогу в непідготовленому автомобілі. В період сильних снігопадів звертаємося до громадян району та громад з проханням прибрати власний транспорт з вулиць, не перешкоджати руху дорожньої техніки, автомобілям швидкої допомоги, транспортним засобами служби енергетики та аварійно-газової служби, пожежного та аварійно-рятувального автотранспорту, поліції, не перекривати проїжджі частини доріг, під'їзди до будинків, пожежних гідрантів та водоймищ.

Якщо є необхідність виїжджати на автошляхи району або області рекомендуємо обов`язково всім звертатися до органів місцевого самоврядування або до дорожньої служби району для уточнення інформації про стан доріг та стан їх розчищення.

 

Начальник Веселівського районного сектору

ГУ ДСНС України у Запорізькій області                                            О.А. Баша« повернутися до списку новин