Зустріч вихованців КДНЗ "Світлячок" з учасником АТО

Дата: 22.01.2018 16:17

Фото без опису

Сьогодні, 22 січня, з нагоди Дня соборності України, в дитячому садку №2 "Світлячок" відбулася зустріч вихованців з учасником АТО, нашим земляком, розвідником Євтягіним Павлом Олексійовичем.

Павло Євтягін був призваний на військову службу у 2015 році. Служив у 23 батальоні "Хортиця" 56 бригади, у відділенні збору та обробки інформації.

Зустріч відбулася  насиченою і цікавою, теплою та невимушеною. Ми сподівалися зустріти суворого та брутального вояку, а до нас завітав привітний, добродушний, із сяючою посмішкою, молодий хлопець. Павло розповідав про своє дитинство, про батьківське виховання та мамину любов, про міцну  дружбу зі своїм братом та надійне бойове товариство. Продемонстрував малечі свої навички з фізкультури, розповів про дисципліну і уважність, а головне, що хотів донести до нас герой - це те, що люди повинні жити в мирі і злагоді незалежно від національності, мови, віросповідання. Коли ми разом - нас не подолати!