Вітаємо переможців ІІІ ( обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

27 січня  2018 року у м. Запоріжжя на базі Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Козацький ліцей» відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з біології.

Веселівську громаду представляли учні КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1», КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2», КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія».  Всі учасники олімпіади — переможці.

Учениця  9-А класу КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Шавлюк Анна  - І місце;

Учениця 8-Б класу КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Папазян Вікторія  -ІІІ місце;

Учениця 11 класу  КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Нестеренко Марія – ІІІ місце;

Дякуємо  вчителям   біології  Шкель Наталі Леонідівні,  Федоровій Ользі  Володимирівні,  Мусіхіній Галині Петрівні за високий рівень підготовки учнів.

Учениця ЗОШ №1  Шавлюк Анна запрошена на ІV (державний) етап.

Бажаємо  творчих успіхів.