Інформація : Фінансування КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» за 2017 рік

Дата: 30.01.2018 16:51

Фото без опису

В січні-лютому 2017 року на комунальний заклад «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Веселівської селищною радою виділено по загальному фонду

5 185,3 тис.грн., в тому числі освітньої субвенції – 3 287,9 тис.грн. (заробітна плата з нарахуванням  педагогічних працівників)., додаткової дотації – 982,1 тис.грн. (заробітна плата з нарахуванням  інших працівників),базової дотації – 387,8 тис.грн.,  коштів з місцевого бюджету – 527,5 тис.грн., в тому числі: на заробітну плату з нарахуванням – 4 420,4 тис.грн., на використання товарів і послуг – 762,4 тис. грн.  (предметів, матеріалів, медикаментів, харчування, послуг, відряджень, водопостачання, електроенергії, вугілля), на інші поточні видатки – 2,5 тис.грн. (винагороди за перемогу в змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо).

Протягом 2017 року на комунальний заклад додатково виділялись кошти як на захищені статті, так і на інші поточні та капітальні видатки

Загалом за 2017 рік додатково було виділено місцевих коштів на суму 974,6 тис.грн., з них:

по загальному фонду – 843,5 тис.грн. (на захищені статті – 567,3 тис.грн. (в тому числі на заробітну плату з нарахуванням – 117,1 тис.грн., на преміювання учнів «диво-дитина» - 7,0 тис. грн.),  на інші поточні видатки – 276,2 тис.грн., з них в рамках впровадження Програми «Сучасний освітній заклад – крок до успішної громади» на  2017-2019 роки – 48,7 тис.грн.);

по спеціальному фонду – 131,1 тис.грн. (на придбання підручників – 1,7 тис.грн., на придбання котлу для теплиці – 28,4 тис.грн., на придбання витяжки – 13,0 тис.грн., на придбання котлу КПЕ -60 – 13,0 тис.грн., на придбання телевізора (програма 50/50) – 5,0 тис.грн., на придбання теплиці – 70,0 тис.грн.).