Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

30 січня у м. Запоріжжі відбувся навчальний семінар, в якому взяв участь голова Веселівської селищної територіальної громади П.М. Кіяшко

Розробку стратегій розвитку об'єднаних територіальних громад обговорили учасники навчального семінару, який відбувся в рамках «Дня об’єднаних територіальних громад».

У заході взяли участь заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, начальник Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександр Билим, голови об'єднаних територіальних громад.

Обласною державною адміністрацією розроблена програма підтримки розвитку об’єднаних територіальних громад на 2018 рік з урахуванням пропозицій, наданих ОТГ. Метою програми є створення сприятливих умов для сталого соціально-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад Запорізької області.

Учасники семінару обговорили зазначені питання, а також організацію та проведення навчальних заходів для представників сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад.« повернутися до списку новин