Дата: від до Скинути

Льотчики Збройних Сил України набувають практичні навички управління багатодвигунними літаками в с. Широке

У рамках співпраці ТОВ «Українська льотна академія «Хімічні авіаційні технології» зі Збройними Силами України до Веселівської громади прибули 5 курсантів з Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

15:46 06.06.2018

Короткометражка Веселівської ОТГ боротиметься за перемогу на міжнародному кінофестивалі

Короткометражний фільм «Добре серце почує» увійшов до фіналу ІІ Міжнародного кінофестивалю "БРУКІВКА". Авторами цього фільму є мешканці Веселівської ОТГ: сценарист – представник молодіжного хабу Олена Дмитерко;  головний режисер – Руслан Ткаченко;  постановник фільму та режисер відповідальний за роботу з акторами – педагог-організатор КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» Оксана Лісовенко; автор музики – керівник гуртка «Вокально-інструментальний ансамбль» ПКЗ «БДЮТ» Валерій Шаповалов;  продюсер – Веселівська селищна рада. Ролі виконували: Данило Ступін, Олександра Краснікова, Богдан Овраменко, Ернест Єгізарян, а також учні 5,6,7,8 класів КЗ «Веселівська ЗОШ № 2».

15:07 06.06.2018

Дотримуйтесь вимог пожежної безпеки

Запорізький край – це край хліборобів, під зерновими культурами знаходиться більше 700 тисяч гектарів угідь. Господарствам та власникам земельних паїв сьогодні важливо зробити все, щоб  не виникло жодної пожежі в хлібному масиві.

08:59 06.06.2018

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Відділ «Веселівське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснює прийом громадян за адресою: 72202, Запорізька обл., смт Веселе, вул. Центральна, 202.

16:42 05.06.2018

Засідання сесії

В актовій залі селищної ради відбулося позачергове засідання 54 сесії 7 скликання.  Депутатами   розглянуто   питання  черги денної та прийнято  відповідне рішення.

14:54 05.06.2018

Увага! Конкурс!

Веселівська селищна рада оголошує конкурс на пасажирські перевезення за маршрутом смт Веселе- с. Новоолександрівка.

14:27 05.06.2018

Стан з пожежами у Веселівському районі за п’ять місяців 2018 року

Протягом 5-ти місяців 2018 року в населених пунктах на території  Веселівського району  виникло 16 пожеж, що на 25% більше у порівнянні з минулим 2017 роком (12 пожеж). На пожежах загинуло 2 людини, що на 50% більше у порівнянні з минулим 2017 роком (1 загиблий). Протягом січня-травня 2018 року травмованих людей на пожежах не було. У порівнянні з минулим 2017 роком за цей же період також травмованих людей від наслідків пожеж не було.

10:57 05.06.2018

Селищний голова відвідав с. Мала Михайлівка

2 червня 2018 року мешканці села Мала Михайлівка вийшли на черговий суботник. Встановили та розфарбували лавки, гойдалку, закопали в землю  автомобільні шини та  розфарбували їх яскравими фарбами.

09:48 05.06.2018

Привітання ювіляра

У комунальній установі  «Центр соціальних послуг» Веселівської  селищної ради доброю традицією стало привітання  громадян-ювілярів, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома.

08:51 05.06.2018

Шановні бджолярі!

На землях ДНЗ «Веселівський ПАЛ» з 05.06.2018 р. по 15.06.2018 р включно буде проводиться  хімічна обробка озимої пшениці та ячменю.

17:12 04.06.2018