ПОВІДОМЛЕННЯ

05.06.2018  о 14:00 в актовій залі селищної ради відбудеться позачергове засідання 54 сесії

16:47 04.06.2018

Фестиваль дитячої творчості «КРОК ДО ЗІРОК»

01 червня 2018 року відбувся фестиваль дитячої творчості «КРОК ДО ЗІРОК», присвячений Міжнародному дню захисту дитини, у якому взяли участь 3 дошкільні навчальні заклади та 3 дошкільні підрозділи навчально-виховних комплексів Веселівської селищної територіальної громади.

15:10 01.06.2018

Вітаємо з Днем Захисту Дітей!!!

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.

08:34 01.06.2018

І Фестиваль сімейної творчості «Таланти моєї родини»

Веселівський селищного будинку культури і дозвілля Веселівської селищної ради запрошує творчі родини, яких об’єднує талант і любов до мистецтва, взяти участь у Фестивалі сімейної творчості «Таланти моєї родини», який відбудеться 28 червня 2018 року в селищному будинку культури і дозвілля під девізом «Україну єднають родини».

16:25 31.05.2018

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Веселівської селищної ради.

31 травня 2018 року о 14:00 годині відбулося чергове засідання виконавчого комітету Веселівської селищної ради. На засіданні були розглянуті та прийняті шляхом голосування усі питання затверджені у порядку денному.

16:16 31.05.2018

Шановні батьки!

Запрошуємо  дітей з  1   червня  на заняття  в  гуртках позашкільного комунального  закладу «Будинок дитячої  та  юнацької  творчості» Веселівської селищної ради.

15:54 31.05.2018

Веселівський  Будинок дитячої та юнацької творчості змінив свою адресу.

Веселівський Будинок дитячої та юнацької творчості змінив свою адресу.

Талановиті діти громади відтепер мають нове, більш просторе приміщення для творчості. Діти залюбки долучатимуться до творення прекрасного, і нове приміщення лише допомагатиме їм у цьому. На даний час в кабінетах закладу  встановлені сучасні металопластикові двері.

15:01 31.05.2018

Молодіжний хаб Веселівської селищної ради започатковує чудову традицію: розповідати про талановиту молодь нашого краю.

Тріо скрипалів «Унісон» музичної школи Веселівської ОТГ вибороли призове 3 місце у номінації «Інструментальний жанр» на Х Відкритому Міжнародному фестивалі-конкурсі музики і академічного жанру «Золотий зорепад». Керівник ансамблю – Лілія Глоба, концертмейстер – Олена Дегтярьова.

16:05 30.05.2018