КП «ВОДОКАНАЛ» ІНФОРМУЄ

Шановні абоненти!  Наголошуємо, що з 10.06.2018 вступає в силу новий Закон України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 року №2189-VIII. Згідно з  п.5 ст.8, п.4 ст. 26 зазначеного Закону України,  КП «Водоканал» буде направляти боржникам листи-попередження про суму боргу, в разі не сплати протягом 30 днів, з дня отримання споживачем листа –попередження, КП «Водоканал»  буде  припиняти  надання водопостачання та водовідведення.

15:10 11.06.2018

Вандали розібрали бруківку!

Невідомими особами було розібрано частину бруківки по вул. Пушкіна. Цей факт вкрай обурює. А потім ми кажемо, чого так живемо? Треба вчитися цінувати те що маємо. Це факт вандалізму.  Нагадуємо, що це несе за собою кримінальну відповідальність.  Шановні мешканці! Якщо Ви стали свідком вандалізму, не залишайтесь осторонь. При виявленні факту кримінальних порушень  прохання повідомити за телефоном у  відділення поліції.

11:54 11.06.2018

Збережемо врожай від вогняної стихії!

З давніх часів людина опанувала непростий процес вирощування хліба.Жнива – одна з найвідповідальніших його складових і є причиною особливої турботи як для хліборобів, так і для співробітників Веселівського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області, бо через чиюсь прикру недбалість усе, що виростили люди, може бути втраченим.

11:09 11.06.2018

Розпочалися канікули, а робота в школах кипить навіть влітку.

В КЗ «Веселівська ЗОШ №1» йдуть ремонтні роботи з реконструкції та оновлення штучної водойми, яка знаходиться в зеленому куточку на території закладу. Рибок, які мешкають в цій водоймі, тимчасово помістили  у фонтан школи.  В теплицях закладу  зібрано врожай огірків та дозрівають помідори.

10:15 11.06.2018

Біля Веселівського РАГСу та фонтану встановлено альтанку.

Центральний вхід  до парку облаштовано затишною зоною відпочинку для людей  різного віку.  Біля фонтану  встановлено лавочки, гойдалку, а днями  з’явилася чудова альтанка.  Сподіваємося,  що ця альтанка стане улюбленим місцем не тільки молодят, а й усіх закоханих.

16:47 07.06.2018

В с. Менчикури знаходиться мальовничий куточок, створений місцевим фермером    Васьковським   Анатолієм   Фабіяновичем.

В с. Менчикури знаходиться мальовничий куточок, створений місцевим фермером Васьковським Анатолієм Фабіяновичем.

Один куточок природи знаходиться  біля офісу фермерського господарства «Руслан», де на 60 сотках землі висаджено більше 100  видів різних дерев і безліч квітів. Краса неймовірна.  І вона постає перед очима поступово, плавно - так влаштовані доріжки: прокладені не прямо, а звивистою лінією.  Тут працює крапельне зрошення. Радує око  фонтан з водоспадом та  басейном,  де плавають рибки.

16:27 06.06.2018