Бібліотека – територія ідей

Щороку золотої осінньої пори бабине літо приносить нам велике свято – Всеукраїнський день бібліотек.

Для працівників бібліотек – це професійне свято. Для всіх читачів – це теж свято, свято книги. Ріднити людей з книгою , відкривати її красу і силу слова – що може бути достойнішим?

Невеликою частиною бібліотек України є книгозбірні нашої громади, в яких працюють самовіддані люди. Всі вони вважають  свою професію не просто роботою, а своєю місією на землі, покликанням своєї душі. Це люди, які допомагають творити свято, цим дихають і живуть.

Переконатися в цьому мали змогу читачі, завітавши до Веселівської селищної бібліотеки. Напередодні  дня бібліотек 28 вересня для гостей бібліотеки було проведено справжнє свято книги. Для них було проведено екскурсію відділами бібліотеки, кожен з яких представив цікаві інсталяції та книжкові виставки. Бібліотекарі з ентузіазмом підійшли до створення своїх композицій – таких різних за тематикою, цікавих та незвичних.

Багато теплих слів було сказано на адресу берегинь книжкових скарбів.