ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» розпочато роботу з підготовки проекту рішення виконавчого комітету Веселівської селищної ради щодо умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах, що проходить у межах Веселівської ОТГ.

Даний проект регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу буде надруковано найближчим часом в газеті «Колос» та розміщено на офіційному сайті Веселівської селищної ради.

Зауваження та пропозиції до проектів від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань просимо надсилати за такою адресою: 72202, вул. Центральна, 162, смт Веселе, Веселівський район, Запорізька область з поміткою «зауваження та пропозиції  до регуляторного акту» або  на електронну пошту Веселівської селищної ради: vesele_rada@ukr.net. Термін, протягом якого приймаються пропозиції та зауваження – один місяць з дня опублікування проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Веселівська селищна рада