Представники нашої громади перебували на стажуванні в рамках проекту «Децентралізація на практиці: вчимося один від одного»

Дата: 02.10.2018 16:53

Фото без опису

В період з 25.09.2018 по 28.09.2018 року секретар ради Стогній Р.О. та директор КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2», голова постійної комісії з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Нестеренко Л.М. перебували на стажуванні в рамках проекту «Децентралізація на практиці: вчимося один від одного».

Проект фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща а також в рамках Програми Study Tours to Poland, яку реалізує Фонд «Лідери змін» з коштів Польсько-Американського Фонду Свободи.

В рамках стажування відбулася зустріч з представниками Департаменту регіонального розвитку Чернівецької ОДА, підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування», зустрілися з громадськими організаціями Чернівецької області.

Відвідали: Вижницьку, Сторожинецьку, Глибоцьку,  Новоселицьку,  Великокучурівську ОТГ.

Ознайомились з досвідом роботи з таких питань:

- місцева рада, її вплив на економічне зростання територіальної громади,

- інституційне забезпечення розвитку співробітництва територіальних громад,

- успішний досвід впровадження туристичних проектів та особливості налагодження взаємодії з селами ОТГ,

- успішний досвід впровадження проектів у сфері освіти, а також особливості взаємодії з підприємствами,

- розвиток кооперативів та комунальних підприємств, налагодження співпраці з місцевим бізнесом, управління освітніми закладами,

- успішний досвід впровадження проектів транскордонного співробітництва, особливості функціонування поліетнічних громад,

- успішний досвід впровадження проектів у сфері розвитку освіти, комунального господарства, надання адміністративних, соціальних послуг.