Дата: від до Скинути

Тренери з Німеччини провели навчання для добровільних пожежних та професійних рятувальників Веселівської ОТГ

19-20  червня  у  Веселівській ОТГ перебувала делегація представників з Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ , до складу якої увійшли:  координатор проекту "Підтримка України в управлінні  надзвичайними ситуаціями " Тетяна Виговська,  професійні пожежні м. Бонн (Німеччина) - Філіп Кнофф та  Сімон Фріц на чолі з керівником проекту з підтримки України в управлінні надзвичайними ситуаціями «Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH» паном Крістіаном Пошманном.

16:01 21.06.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Засідання позачергової  56 сесії   7 скликання Веселівської селищної ради, яке заплановано на 22 червня, переноситься. Про дату наступного пленарного засідання буде повідомлено додатково.

14:38 21.06.2018

До уваги мешканців громади!

Веселівська селищна рада повідомляє, що подати  документи для оформлення (переоформлення) субсидії, соціальних допомог, щодо оздоровлення дітей та отримати консультацію з питань соціального захисту населення Ви можете звернувшись до відділу із соціальної роботи виконавчого комітету Веселівської селищної ради  за адресою: вул Центральна ,162 каб. №9 тел (06136) 2-13-31 та  Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Веселівської селищної ради за адресою:  вул. Центральна, 136 тел. (06136) 2-16-51

16:57 20.06.2018

ОГОЛОШЕННЯ

22.06.2018 р. о 14.00 в актовому залі селищної ради відбудеться позачергове засідання 56 сесії селищної ради VII скликання.

17:11 19.06.2018

Представники Веселівської громади   взяли участь в урочистостях з нагоди  100- річчя створення добровільної пожежної охорони  в гміні Котунь (Польща)

Представники Веселівської громади взяли участь в урочистостях з нагоди 100- річчя створення добровільної пожежної охорони в гміні Котунь (Польща)

В рамках міжнародної співпраці Веселівської громади та гміни Котунь (Польща), селищний голова П.М.Кіяшко,  начальник Веселівського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області  О. Баша, директор Веселівського КП "Водоканал" та спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Веселівської селищної ради  І.Василів, на початку червня взяли участь в  урочистостях з нагоди 100 - річчя створення добровільної пожежної охорони в гміні Котунь.

13:36 18.06.2018

Вітаємо з Днем медичного  працівника!

Вітаємо з Днем медичного працівника!

Сьогодні ми відзначаємо День медичного працівника. Це люди, які допомагають усім залишатися здоровими і життєрадісними. Тому в першу чергу хочеться побажати їм вдячних і щасливих пацієнтів, а також успіхів і благополуччя у Вашій роботі.

11:44 17.06.2018

16:10 15.06.2018