Візит представників GIZ до Веселівської ОТГ

22.05.2018р. до Веселівської ОТГ прибула делегація представників з Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ на чолі з керівником проекту з підтримки України в управлінні надзвичайними ситуаціями «Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH» паном Крістіаном Пошманном.

16:30 23.05.2018

Представники відділу соціальної служби взяли участь у тренінгу

14-16 травня у місті Запоріжжя відбувся тренінг "Навчання навичкам медіації". Метою заходу стало: формування базових навичок медіації та трансформації конфліктів, впровадження ненасильницької комунікації.

14:29 23.05.2018

Засідання сесії

22 травня в актовій залі селищної ради відбулося  позачергове засідання 53 сесії селищної ради 7 скликання. В ході засідання депутати розглянули та обговорили 10 питань  черги денної та прийняли відповідні рішення.

08:24 23.05.2018

ОГОЛОШЕННЯ

15 червня 2018 року в актовій залі селищної ради відбудеться  чергове засідання виконавчого комітету.

11:53 22.05.2018

Підготовка до сесії

21 травня в актовій залі селищної ради відбулися засідання постійних комісій:

08:25 22.05.2018

В Запорізькій області на одну вакансію претендує вдвічі менше безробітних, ніж у минулому році

У порівнянні з минулим роком кількість вакансій, які надали роботодавці до  служби зайнятості Запорізької області збільшилася майже на сім відсотків та становить близько 18 тис. одиниць.

15:58 21.05.2018

Акція – «Друге життя вишиванки»

Кожного року, 17 травня Україна відзначає свято, що пронизане нескінченною любов’ю до Батьківщини, свято невід’ємного атрибуту української душі – День вишиванки.

15:32 21.05.2018

ДОПОМОГА ЛЮДЯМ – ПРІОРИТЕТ В РОБОТІ ВІДДІЛУ СОЦІАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ДЛЯ СІМ'Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ  «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ»

ДОПОМОГА ЛЮДЯМ – ПРІОРИТЕТ В РОБОТІ ВІДДІЛУ СОЦІАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ДЛЯ СІМ'Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ»

Одним з голових завдань, що покладено на відділ соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» є підтримка сімей, в якій  один з її членів перебуває у конфлікті з законом.

15:14 21.05.2018