Дата: від до Скинути

Представники Веселівської громади взяли участь в урочистостях з нагоди 100- річчя створення добровільної пожежної охорони в гміні Котунь (Польща)

В рамках міжнародної співпраці Веселівської громади та гміни Котунь (Польща), селищний голова П.М.Кіяшко,  начальник Веселівського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області  О. Баша, директор Веселівського КП "Водоканал" та спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Веселівської селищної ради  І.Василів, на початку червня взяли участь в  урочистостях з нагоди 100 - річчя створення добровільної пожежної охорони в гміні Котунь.

13:36 18.06.2018

Вітаємо з Днем медичного працівника!

Сьогодні ми відзначаємо День медичного працівника. Це люди, які допомагають усім залишатися здоровими і життєрадісними. Тому в першу чергу хочеться побажати їм вдячних і щасливих пацієнтів, а також успіхів і благополуччя у Вашій роботі.

11:44 17.06.2018

ОГОЛОШЕННЯ

22.06.2018 р. о 14.00 в актовому залі селищної ради відбудеться позачергове засідання 56 сесії селищної ради VII скликання

16:10 15.06.2018

Знайомимося з програмою візиту до естонського міста-партнера

Представники Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіону України, - директор Олександр Свистун та  експерт з децентралізації Аскад Ашурбеков  провели робочу зустріч, щодо візиту представників нашої громади до естонських партнерів  в рамках ініціативи ЄС "Рівний - Рівному" . Нагадаємо, що можливість брати участь в проекті від України вибороли лише три громади, і дві з них саме від Запорізької області – Веселівська і Широківська.

16:56 14.06.2018

Засідання комісій

У зв’язку з підготовкою до чергової сесії Веселівської селищної ради  відбулися засідання постійних комісій:

16:56 13.06.2018

МОБІЛЬНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ОФІС ІНФОРМУЄ

12 червня 2018 року згідно з графіком робочою групою Веселівської  ОТГ здійснено виїзд «Мобільного соціального офісу»  у  с. Ясна Поляна.

13:43 13.06.2018