Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

02 жовтня відбулося засідання комісії з присудження щорічної педагогічної премії Веселівської селищної територіальної громади

На розгляд комісії було подано 6 клопотань від трудових колективів закладів освіти та відділу освіти, молоді та спорту виконкому Веселівської селищної ради щодо призначення щорічної педагогічної премії за результатами 2017-2018 навчального року, які доповнювались друкованими матеріалами досвіду роботи педагогів. Досягнення лауреатів за 2017-2018 навчальний рік проілюстровано в мультимедійних презентаціях.

За рішенням комісії володарями премії стали 3 педагогів в таких номінаціях:  

1. « Вчитель загальноосвітнього навчального закладу»:

          Латиш Тетяна Анатоліївна, вчитель української мови та літератури                                КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради» ;

2. «Керівник методичного об’єднання Координаційного центру науково-методичного забезпечення освітньої діяльності Веселівської селищної територіальної громади»

           Філь Галина Богданівна, вчитель української мови  та літератури               КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Веселівської селищної ради.

3. «Вихователь закладу дошкільної освіти»

           Мельник Людмила Миколаївну, вихователь  Веселівського КДНЗ         № 2 «Світлячок» Веселівської селищної ради

Вітаємо переможців з такою достойною відзнакою та зичимо їм невичерпного оптимізму, радості, щирої вдячності учнів і батьків та нових творчих успіхів на педагогічній ниві.

 

 « повернутися до списку новин