Дата: від до Скинути

У селищному будинку культури 23 травня відбулося урочисте вручення премії «Диво дитина»

У 2009 році ініціативна  група, очолювана Віктором Новіковим, за підтримки народного артиста України Віктора Шпортько, започаткувала проведення щорічної Всеукраїнської премії "Диво-Дитина" і вже 2-й рік поспіль проводиться в нашій громаді.

15:52 25.05.2018

Майстер-клас «Джинсова брошка» у молодіжному хабі

24 травня у молодіжному хабі Веселівської селищної ради відбувся майстер-клас «Джинсова брошка». Керівник гуртка «Берегиня» БДЮТ- Людмила Вікторівна Ткаченко розповіла присутнім про те, як із залишків тканини або зі старих джинсів зробити гарні прикраси. Людмила Вікторівна продемонструвала учасникам майстер-класу етапи виготовлення прикрас із джинсової тканини. А згодом – під її керівництвом учасники виготовили вироби своїми руками.

13:09 25.05.2018

Відділом соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» було організовано та проведено захід з учнями Веселівського професійного аграрного ліцею

Збереження здоров’я дітей і молоді є пріоритетним завданням держави, системи соціального захисту та системи освіти. Саме воно має та може відігравати провідну роль для його виконання і забезпечення оптимальних умов для повноцінного розвитку та зростання дітей у безпечному і сприятливому середовищі. Здоров’я нації розглядається як показник цивілізованості держави, що відображає соціально-економічне становище суспільства, а близько 75 % хвороб у дорослих можна уникнути завдяки корегуванню поведінки у дитячі та молоді роки.

10:39 25.05.2018

Відбулося засідання круглого столу з питань зміни порядку оформлення субсидій

24 травня 2018 р. відділом із соціальної роботи виконавчого комітету селищної ради було проведено засідання круглого столу з питань зміни порядку оформлення субсидій за участю спеціалістів відділів, адміністрації та старост громади.

15:20 24.05.2018

Спроможна громада – спроможна країна

23 травня Веселівська селищна бібліотека провела  виїздний інформаційний  ярмарок «Спроможна громада –спроможна  країна». Захід відбувся у селі Мала Михайлівка.

14:16 24.05.2018