Обласний семінар для педагогів позашкільних навчальних закладів

В жовтні 2018 року на базі Комишуваського Будинку дитячої та юнацької творчості  пройшов  обласний семінар  для педагогів позашкільних навчальних закладів   «Формування мережі гуртків науково-технічного напряму в закладах освіти об’єднаної територіальної громади».

В роботі семінару  прийняв участь  Ревков Олександр Васильович заступник директора з НМР Запорізького  обласного центру НТТУМ «Грані», який  надав  змістовні рекомендації щодо   формування     мережі гуртків науково-технічного напряму в закладах   позашкільної освіти  об’єднаної територіальної громади.

Директор  ПКЗ «БДЮТ»  Дубіна Л.К. та керівники  гуртків   Гапонов І.М., Ревуцька Н.В.  взяли активную    участь в заходах семінару.

Цікаво і змістовно пройшли  «Майстер класи»:

• Виготовлення лілеї в техніці папероскручування?
  •  Вітражний розпис .
  • Складання найпростішої моделі літака.
  • Виготовлення літаючої моделі з пінопласту.
  • Об’ємні фігури з солоного тіста. «Цуценя».

Після закінчення основної частини організатори семінару також підготували та провели для гостей цікаву та змістовну екскурсію у Свято-Єлісаветинський жіночий монастир, заснований у 1998 році.

Директор ПКЗ «БДЮТ»    Дубіна  Л.К.