Увага! Пряма лінія!

У середу, 31 жовтня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме начальник Головного управління Держпраці у Запорізькій області Бабенко Олександр Петрович.

15:44 24.10.2018

Семінар на тему  «Доступ до публічної інформації в органах місцевого самоврядування та комунальних підприємствах: практичні аспекти»

Семінар на тему «Доступ до публічної інформації в органах місцевого самоврядування та комунальних підприємствах: практичні аспекти»

23.10.2018 року в м. Запоріжжя за підтримки Запорізького міського голови, голови Запорізького РВ АМУ Володимира Буряка, Запорізької міської ради відбувся семінар на тему «Доступ до публічної інформації в органах місцевого самоврядування та комунальних підприємствах: практичні аспекти», організований Запорізьким регіональним відділенням Асоціації міст України, в рамках проекту ПРОМІС.

14:43 24.10.2018

ОСНОВНІ ЗМІНИ В ПРОГРАМІ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

За результатами першого етапу верифікації субсидіантів Уряд вдосконалив умови оформлення урядової допомоги у сплаті житло-комунальних послуг. Відповідні зміни були внесені в Постанову КМУ №329 Кабінетом міністрів України.

13:23 24.10.2018

Вічна пам’ять воїнам-визволителям Веселівського краю

На передодні 75 роковини звільнення Веселого від нацистських  окупантів вихованці ПКЗ «БДЮТ» гуртка «Юні екскурсоводи-краєзнавці» відвідали з екскурсією пам’ятник  воїнам-визволителям Веселівського району.

12:11 24.10.2018

МАЛОМИХАЙЛІВСЬКІ ХЛОПЦІ  – СПРАВЖНІ КОЗАКИ

МАЛОМИХАЙЛІВСЬКІ ХЛОПЦІ – СПРАВЖНІ КОЗАКИ

Нещодавно в Маломихайлівській школі відбулося свято «Козацькі розваги». В змаганні прийняли участь хлопці  7, 8, 9 класів. Вони були поділені на два курені - "Запорозькі козаки" та "Гарячі серця".

08:50 24.10.2018

Ремонт гімназії

В рамках проекту "Капітальний ремонт  (модернізація) будівлі КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія"  Веселівської селищної ради" відбуваються роботи з ремонту покрівлі.

15:23 23.10.2018

Навчальне заняття добровільної пожежної команди

З метою підтримання постійної готовності підрозділу добровільної пожежної команди с. Широке Веселівської ОТГ до дій з ліквідації можливих пожеж, 20 жовтня 2018 року на території с. Широке відбулося практичне учбово-тренувальне заняття з  гасіння пожежі.

14:12 23.10.2018