Нові підручники

Сьогодні відділом освіти Веселівської селищної ради безкоштовно за рахунок бюджетних коштів  отримано підручники для 1-х та 10-х класів, які з цього навчального року навчаються  за новими програмами із нових книг.

16:06 01.11.2018

Засідання колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

31 жовтня у приміщенні комунального закладу «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»  відбулося засідання колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації на чолі з директором  Озеровою Т.Я.

14:24 01.11.2018

У платника єдиного податку виник податковий борг. Які наслідки?

Платники єдиного податку несуть відповідальність відповідно до Податкового кодексу за правильність обчислення, своєчасність та повноту сплати сум єдиного податку, а також за своєчасність подання податкових декларацій.

16:10 31.10.2018

Мобільний соціальний офіс інформує

Відповідно до графіку виїзду 30 жовтня 2018 року робоча група  «Мобільного  соціального офісу»  здійснила прийом громадян на території села Мала Михайлівка.

08:08 31.10.2018

Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули»

Вдруге Національна бібліотека України для дітей проводила Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули». Метою конкурсу стало сприяння формуванню у дітей та підлітків патріотичних почуттів – любові до рідної природи, краю, Батьківщини; прищеплення любові до рідної мови,  розвиток естетичної свідомості, здатності до творчої самореалізації, створення умов для реалізації творчих здібностей та талантів дітей. Діти та підлітки 11-13 років та 14-18 років мали змогу проявити свої таланти у семи номінаціях:

13:06 30.10.2018

Відповідальність за неподання заяви при обов’язковій реєстрації платником  ПДВ

Відповідальність за неподання заяви при обов’язковій реєстрації платником ПДВ

Під обов'язкову реєстрацію як платника ПДВ підпадає особа, у якої загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню ПДВ, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі,нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців,сукупно перевищує 1 млн. грн. (без урахування ПДВ).

12:55 30.10.2018