Дата: від до Скинути

13 жовтня святкує свій День народження директор комунального підприємства "Башук" Овраменко Микола Іванович

В святковий день Прийміть вітання Та найщиріші побажання: Здоров'я, щастя та добра, Наснаги, успіхів, тепла. І повсякденно, повсякчас Хай буде все у вас гаразд!

11:03 13.10.2018

У кожній миті осені є частинка чогось прекрасного

91 день осені! У когось ця пора асоціюється з наступаючими холодами, поганою погодою і надокучливими дощами.  А для когось цей же час асоціюється з теплим світлом призахідного сонця, затишними домашніми вечорами і килимами з різнокольорового листя в парках.

16:07 12.10.2018

Зустріч до Дня захисника України  "Коханням до неї ми її захистимо"

Зустріч до Дня захисника України "Коханням до неї ми її захистимо"

Сьогодні в приміщенні Веселівської бібліотеки відбулися урочистості з нагоди Дня Захисника України. Привітав присутніх учасників АТО нашої громади селищний голова П.М. Кіяшко, який побажав доброго здоров’я, щастя, родинного затишку, миру,натхнення та високих звершень на благо розквіту Великої Української Держави. Також на заході були присутні заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  І.М.Чорна, директор КУ «Центр соціальних послуг» Г.І. Жигірь.

16:02 12.10.2018

Увага! Пряма лінія!

У середу, 24 жовтня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Адміністративне право», під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Другого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокат.

14:45 12.10.2018

14 жовтня - День захисника України, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці

В українській традиції Покрова тісно пов’язується із ідеями захисту від ворогів: згідно з літописами, князь Ярослав Мудрий віддав Київ і всю Русь під покров Божої Матері. Тому велика кількість православних церков, побудованих в княжі і козацькі часи, присвячувалися цьому святу.

08:58 12.10.2018

Творчий фотоконкурс «Стежинами Веселівського краю»

Для поліпшення популяризації і розвитку туризму та краєзнавства в громаді, створення позитивного іміджу нашого краю, стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності жителів та гостей Веселівської ОТГ, збереження кращих українських традицій та національних цінностей Веселівською селищною бібліотекою був оголошений фотоконкурс «Стежинами Веселівського краю», який проходив з 15 квітня по 25 вересня.

16:59 11.10.2018

Участь Веселівської громади у міжнародному інвестиційному форумі

Сьогодні у найбільшому сучасному комплексі південно-східного регіону України виставковому  центрі  «Козак-Палац»  м. Запоріжжя розпочав свою роботу  триденний  міжнародний інвестиційний форум InCoForum-2018, у якому бере участь Веселівська громада.

11:37 11.10.2018

Засідання комісій

У зв’язку з підготовкою до  позачергової сесії  селищної ради  09 та 10 жовтня   відбулися засідання постійних комісій з питань:

17:02 10.10.2018

День села Єлизаветівка

Шановні мешканці та гості громади! Запрошуємо Вас на урочистості з нагоди Дня села Єлизаветівка, які відбудуться 13 жовтня 2018 року.

11:41 10.10.2018