Стан з пожежами у Веселівському районі за дев’ять місяців 2018 року

Протягом 9-ти місяців 2018 року в населених пунктах на території  Веселівського району  виникло 72 пожежі, що на 54% менше у порівнянні з минулим 2017 роком (158 пожеж). На пожежах загинуло 3 людини, що на 33% більше у порівнянні з минулим 2017 роком (2 загиблих).

09:58 04.10.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» розпочато роботу з підготовки проекту рішення виконавчого комітету Веселівської селищної ради щодо умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах, що проходить у межах Веселівської ОТГ.

09:34 04.10.2018

Увага! Пряма лінія!

У четвер, 11 жовтня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник директора Департаменту соціального захисту населення-начальник управління Запорізької обласної державної адміністрації Кривошей Катерина Юріївна.

08:54 04.10.2018

02 жовтня  відбулося засідання комісії  з присудження щорічної педагогічної премії Веселівської селищної територіальної громади

02 жовтня відбулося засідання комісії з присудження щорічної педагогічної премії Веселівської селищної територіальної громади

На розгляд комісії було подано 6 клопотань від трудових колективів закладів освіти та відділу освіти, молоді та спорту виконкому Веселівської селищної ради щодо призначення щорічної педагогічної премії за результатами 2017-2018 навчального року, які доповнювались друкованими матеріалами досвіду роботи педагогів. Досягнення лауреатів за 2017-2018 навчальний рік проілюстровано в мультимедійних презентаціях.

08:33 04.10.2018

ОГОЛОШЕННЯ

31 жовтня 2018 року в 14-00 в актовій залі селищної ради відбудеться планове засідання виконавчого комітету.

13:25 03.10.2018

Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні, 03 жовтня, святкує свій 60 –й День  народження начальник Веселівського цеху природного і зрідженого газу ВАТ «Мелітопольгаз» Кудря Олександр Анатолійович!

10:32 03.10.2018

Представники нашої громади перебували на стажуванні в рамках проекту «Децентралізація на практиці: вчимося один від одного»

В період з 25.09.2018 по 28.09.2018 року секретар ради Стогній Р.О. та директор КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2», голова постійної комісії з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Нестеренко Л.М. перебували на стажуванні в рамках проекту «Децентралізація на практиці: вчимося один від одного».

16:53 02.10.2018

Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об'єднаних територіальних громад

27 вересня під керівництвом в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Тетяни Тітової, в приміщенні  цієї державної установи відбулося чергове урочисте підписання актів приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів у комунальну власність 10 об’єднаних територіальних громад.

09:37 02.10.2018

Шановні  лікарі!

Шановні лікарі!

Вітаємо Вас  з Міжнародним днем лікаря! Ви присвятили своє життя гуманній і благородній справі – порятунку життя та здоров'я людей.

17:04 01.10.2018