Відбулася сесія селищної ради

22 січня  відбулася позачергова 69 сесія  Веселівської селищної ради.

Участь у засіданні взяли 19  депутатів з 25. Було розглянуто 28 питання внесених до порядку денного сесії та прийнято  відповідні рішення.(27-прийнято, 1-відхилено)

Депутати заслухали інформацію начальника відділу розвитку інфраструктури містобудування, архітектури Ремеза О.О. про програму «Будівництво системи зрошення села Новоолександрівка Веселівського району Запорізької області від каналу Р-1 Північного-Рогачинської зрошувальної системи 3 (ПРЗС) ПК 67+00».

Переглянули ряд земельних питань винесених на розгляд сесії начальником відділу земельних відносин Карпенко В.Д.  та розглянули інформацію начальника  фінансового відділу виконавчого комітету  селищної ради Мінасян Я.Й.  про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 20.12.2017 № 9 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Веселівської селищної ради на 2019 рік» (зі змінами та доповненнями) та інш.

З рішеннями сесії можна ознайомитися  на офіційному сайті громади в закладці «Архів документів»