Дата: від до Скинути

Подали уточнюючий розрахунок до податкової декларації з ПДВ. Як сплачувати штрафну санкцію та пеню?

У разі подання платником ПДВ уточнюючих розрахунків до податкових декларацій з ПДВ за попередні звітні (податкові) періоди, які передбачаютьзбільшення податкових зобов'язань з ПДВ, що підлягають перерахуванню до бюджету, для перерахування таких зобов'язань до бюджету ДФС не пізніше наступного робочого дня подання таких уточнюючих розрахунків надсилає Казначейству реєстр платників ПДВ з сумою податку, що підлягає перерахуванню до бюджету.

11:01 06.11.2018

Виплата страхових платежів. За яких умов виникає оподаткування ПДВ?

Страхове відшкодування – це страхова виплата, яка здійснюється страховикому межах страхової суми за договорами майнового страхування і страхування відповідальності при настанні страхового випадку (ст. 9 Закону України від07.03.1996 № 85/96-ВР «Про страхування»).

10:54 06.11.2018

Керівники Запорізької митниці та аеропорту обговорили шляхи підвищення якості обслуговування пасажирів

Пасажиропотік запорізького аеропорту щорічно зростає на 15%, а на початку 2019 року планується ще й введення в експлуатацію нового терміналу, відкриття додаткових та розширення діючих авіарейсів. Це беззаперечно позитивний факт, адже зростатимуть доходи аеропорту, а відповідно, й податкові надходження.

16:33 05.11.2018

На забезпечення соціальних виплат веселівські платники спрямували більше 44 мільйонів

За десять місяців 2018 року веселівські роботодавці сплатили до соціальних фондів 44 мільйони 28,3 тисячі гривень єдиного соціального внеску. Як зазначив начальник Мелітопольського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Валерій Літинський,  це на 6 мільйонів 870,6 тисяч гривень або на 18,5 відсотків більше, ніж торік.

16:29 05.11.2018

В с. Новоолександрівка відбулося громадське обговорення

2 листопада 2018 року в приміщенні будинку культури с.  Новоолександрівка відбулося громадське обговорення на чолі з головою селищної ради П.М.Кіяшко,  щодо  розроблення проекту «Будівництво системи зрошення села Новоолександрівка Веселівського району  Запорізької області від каналу Р-1 Північно  - Рогачинської зрошувальної системи 3 (ПРЗС) ПК 67+00».

14:14 05.11.2018

Стан з пожежами у Веселівському районі за десять місяців 2018 року

Протягом 10-ти місяців 2018 року в населених пунктах на території  Веселівського району  виникло 77 пожежі, що на 52% менше у порівнянні з минулим 2017 роком (160 пожеж). На пожежах загинуло 3 людини, що на 25% менше у порівнянні з минулим 2017 роком (4 загиблих). Протягом січня-жовтня 2018 року травмованих людей на пожежах не було. У порівнянні з минулим 2017 роком за цей же період також травмованих людей від наслідків пожеж не було.

11:15 05.11.2018