УСПІХ  ПАУЕРЛІФТИНГІСТІВ

УСПІХ ПАУЕРЛІФТИНГІСТІВ

21.10.2018 року в місті Мелітополь відбулися відбіркові змагання на Кубок Запорізької області з пауерліфтингу в особистому заліку, у яких взяли участь і спортсмени ПКЗ «ДЮСШ» під керівництвом тренера-викладача  Лисенко М.М.

11:57 30.10.2018

Відбувся традиційний щорічний баскетбольний турнір серед дівчат шкільного віку

26 жовтня у спортивній залі ДЮСШ відбувся традиційний щорічний баскетбольний турнір серед дівчат шкільного віку, присвячений 75-річниці визволення нашого селища від нацистських окупантів.

11:55 30.10.2018

Перший виступ маленьких музикантів

З 23 по 25 жовтня в Веселівській музичній школі відбулися відкриті  академічні концерти для батьків. В концертах взяли участь учні і викладачі школи. Звучали твори класиків і сучасних композиторів.

11:10 30.10.2018

30  жовтня   -День тренера

30 жовтня -День тренера

Тренер – це одна з дуже поважних професій, складних і відповідальних. Ця людина є і практиком і теоретиком одночасно. Він готує нове покоління справжніх чемпіонів, розкриваючи всі здібності своїх учнів. Праця тренера складна і почесна, він несе багатство знань, прагнення перемагати, спрагу успіху. тренування розвивають силу, спритність і сміливість, командний дух, віру в себе і у своїх товаришів. І все це завдяки тому, що поруч тренер, допомагає домогтися всім помітних результатів, навчаючи всьому тому, що вміє сам.

10:41 30.10.2018

УВАГА! ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ.

2 листопада 2018 року о 10:00 в будинку культури с. Новоолександрівка відбудеться громадське обговорення щодо будівництва системи зрошення села Новоолександрівка.

16:32 29.10.2018

Увага! Пряма лінія!

У середу, 7 листопада 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат обласної ради, заступник голови постійної комісії з гуманітарних питань Бєліков Сергій Борисович.

16:20 29.10.2018

Увага! Пряма лінія!

У понеділок, 5 листопада 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме представник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Запорізькій області Дємєнєва Олена Василівна.

16:14 29.10.2018

Привітання із 95-річчям ветерана Другої світової війни

Багато випробувань і війн випадало на долю української землі, але у всі часи знаходилися герої, які ставали на її захист. Захисник Батьківщини – звучить гордо! Це звання для мужніх,  відчайдушних людей, які готові заради миру і благополуччя своєї рідної землі пожертвувати найдорожчим – життям.

11:47 29.10.2018

95-річний ювілей святкує ветеран, учасник Другої світової війни, мешканець  смт Веселе   Бєліков Андрій Кузьмич.

95-річний ювілей святкує ветеран, учасник Другої світової війни, мешканець смт Веселе Бєліков Андрій Кузьмич.

Життєвий шлях Андрія Кузьмича  – це яскравий приклад для патріотичного виховання молодого покоління, служіння Батьківщині в наші дні. Ми вклоняємося перед  Вашою  мужністю та патріотизмом. Ви є прикладом для молодого покоління. Тож прийміть наші щирі слова шани. Нехай Бог дарує Вам міцне здоров’я, довголіття та благополуччя Вашій родині.

10:51 28.10.2018