Отримання чергової  гуманітарної допомоги

Отримання чергової гуманітарної допомоги

Вже в котрий раз Християнська Церква «Жива Віра» смт Веселе доводить, що вона не стоїть осторонь та переймається проблемами малозабезпечених верст населення, які опинилися в складних життєвих  умовах.

08:13 09.10.2018

Презентація книги "Весна 1918 року: у боротьбі за Запоріжжя"

Веселівська селищна бібліотека презентувала книгу "Весна 1918 року: у боротьбі за Запоріжжя" - спогади учасників революції, українських бійців. Книга видана за сприяння  Фундація Вільні Люди.         Минуло сто років від подій, які засвідчили волю українського народу до єдності та самостійності. Українська революція 1917–1921 років остаточно викристалізувала ідею державної незалежності, що стала основою подальшого українського визвольного руху.

16:37 08.10.2018

Ринок праці Веселівського району .

Протягом  січня – вересня 2018 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали  978 безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 34 особи більше минулорічного показника.

16:15 08.10.2018

Заходи з профорієнтаційної роботи

4 жовтня  Веселівською районною філією Запорізького обласного центру зайнятості  проведено ряд заходів з профорієнтаційної роботи: у КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія" було проведено профінформаційний семінар для працівників закладів освіти.

15:57 08.10.2018

Дорога вчителя вся виткана з любові

Під таким гаслом відбулося свято у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст № 2». Навчальний процес розпочався Днем учнівського самоврядування. Учні 11 класу до цієї події готувалися ретельно. Уроки, перерви, їдальня - це були турботи «нових» учителів. І справилися вони з важким завданням на відмінно.

15:44 08.10.2018

УЧАСТЬ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ  У ЩОРІЧНОМУ  ПОКРОВСЬКОМУ  ЯРМАРКУ (ФОТО ТА ВІДЕОЗВІТ)

УЧАСТЬ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ У ЩОРІЧНОМУ ПОКРОВСЬКОМУ ЯРМАРКУ (ФОТО ТА ВІДЕОЗВІТ)

Традиційно захід відбувається у рамках святкування Дня міста у першу суботу жовтня. 6 жовтня наша громада взяла участь у Покровському ярмарку у м. Запоріжжі. Рибна юшка, шашлик, духмяна випічка, смачні пиріжки,смажена картопля, вареники, шурпа  та інші різноманітні  смаколики. Пригощання чаєм з величезного самовару, вокальні номери. Наш майданчик  зібрав  чимало глядачів та відвідувачів.  Тепла, гостинна атмосфера не залишила нікого байдужим.

15:17 08.10.2018

8 жовтня - День юриста

Шановні юристи і працівники юридичної сфери діяльності! Дозвольте сьогодні привітати вас з  професійним святом — Днем юриста!

09:21 08.10.2018

Увага! КП Веселівський "Водоканал" повідомляє!

В зв’язку з реконструкцією водогону від ВНС № 1 до вул. Степова 10.10.2018 та 11.10.2018 року водопровідна насосная станція № 1 буде відключена.  КП «Водоканал» Веселівської селищної ради просить населення запастися водою.  ВНС №1  Вул. Лісова, Миру, Будівельна, Степова, Чкалова, Чумацька (Дзержинського), Південна (Кірова), Хіміків, Садова, Першотравнева (від вул.Центральної до Чумацької), Козацька (Калініна), від Чарівної до Пушкіна, Сковороди

08:54 08.10.2018