Цікава подорож

У читальному залі Веселівської селищної бібліотеки 17 жовтня відбулася презентація-звіт про перебування  делегації  КУ «Культурно-мистецький центр» у м.Чернівці.

12:10 18.10.2018

Фінансова дісципліна та написання проектів

17 жовтня  в актовій залі селищної ради відбулося засідання  з питань фінансової дісципліни  та надання методичної допомоги в розробці та написанні проектів для представників закладів освіти  громади.

09:44 18.10.2018

Тренінг «Моделювання уроку української мови в умовах розвитку електронного освітнього середовища»

16.10.2018 рік… День перший… Розпочалося… За вікном багрянолистий жовтень дарує неймовірну зустріч словесників  Веселівщини з учителем-методистом Балабинського НВК «Престиж» Запорізького району Пересунько Тетяною Миколаївною.

08:47 17.10.2018

До уваги сільгосптоваровиробників з переробки продуктів тваринництва, рослинництва та інших зацікавлених осіб.

Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу запрошує взяти участь у II спеціалізованому аграрному форумі з переробки продуктів тваринництва та рослинництва «Agro Pro», що відбудеться у виставковому центрі «Козак-Палац».

16:45 16.10.2018

Екскурсія до парку с. Менчикури

13 жовтня  2018 року  делегація ветеранів Веселівської громади   відвідали дендропарк с. Менчикури, створений сім’єю Анатолія Фабіяновича Васьковського.  Провели екскурсію парком хазяїн цієї краси та голова сільської ради Дзіневський Ігор Павлович.  Ветерани подивилися місцеву церкву, збудовану Анатолієм Фабіяновичем,  великий та маленький парк.  Від поїздки залишилися приємні враження.

15:29 16.10.2018

Шкільне козацьке свято у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2»

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. У цей же день відзначається Свято українського козацтва. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалася історія нашого народу, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.

15:01 16.10.2018

Відсвяткували  Дні сіл громади

Відсвяткували Дні сіл громади

14 жовтня  села нашої громади, а саме - Єлизаветівка та Широке,  відсвяткували дні сел. Активну участь в програмі святкування взяли  усі аматорські вокальні та театральні колективи.

14:52 16.10.2018

Обмін досвідом та співпраці в питаннях соціального захисту населення

З метою обміну досвідом та співпраці в питаннях соціального захисту населення  12.10.18 відбулась робоча зустріч начальника відділу соціального захисту населення Веселівської ОТГ Квашко Н.В. та начальника відділу із соціальної роботи Новоуспенівської ОТГ Овчарчина С.А.

10:43 16.10.2018