День Соборності в закладах освіти громади

Дата: 23.01.2019 10:54

Фото без опису22  відзначається День Соборності  України. До цієї знаменної дати  в школах громади було організовано та проведено ряд інформаційно-масових заходів: оформлення інформаційного стенду «Україна Соборна», виховні години «Україна в нас одна», «Історія та сьогодення української Соборності» (КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1), урок мужності «Наші односельці на захисті миру у зоні АТО».

Зустріч із волонтером Сєріковим С.В., виховна година-практикум «Зернятка доброти» із виготовленням сувенірів-оберегів для воїнів АТО, тематична виставка «Боротьба українського народу за єдину, соборну, демократичну державу» (КЗ «Широківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»), виховна година: «На світі багато чудових країн, мені наймиліша, найкраща країна, яка піднялася, мов Фенікс, з руїн, безсмертна моя Україна», конкурс на краще виконання української поезії «Барвисте слово української душі», конкурс на краще виконання української поезії «Барвисте слово української душі»( КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2),круглий стіл «Акт злуки УНР та ЗУНР 22 січня 1919 р. та його уроки», диспут «Глобалізація та ідея соборності у наш час», виховна година: «На світі багато чудових країн, мені наймиліша, найкраща країна, яка піднялася, мов Фенікс, з руїн, безсмертна моя Україна», виставка енциклопедій, художньої літератури, періодичної преси політичного напрямку «Соборність України: історія, факти» (КЗ «Маломихайлівський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»).

Такі заходи сприяють вихованні любові та поваги до своєї рідної землі, батьківщини, розширюють коло знань, прививають інтерес до минулого України і ще раз нагадують молодому поколінню, що саме в єдності сила і незалежність нашого народу.