Бібліотека готується до Нового року

Дата: 26.12.2019 16:30

Фото без описуНовий рік - чарівне свято, хочеться щоб воно запам’яталося надовго і було особливим.

Тому треба готуватися заздалегідь. Працівники Веселівської селищної бібліотеки розпочали підготовку до новорічних та різдвяних свят.

Справжня казка чекає на читачів нашої бібліотеки. Перше, на що звертаєш увагу це  святково прикрашене фойє.

Читачів зацікавлять матеріали виставки-інсталяції «Сяйво новорічних свят», яка презентується на абонементі для користувачів. Відвідувачі бібліотеки мають змогу отримати оригінальні ідеї для чудових новорічних подарунків, які можна зробити в домашніх умовах, як прикрасити оселю і надати їй святковий настрій.

Також виставка зацікавить незвичайними рецептами новорічних та різдвяних страв, допоможе прибрати новорічну ялинку, власноруч створити прикраси.

Завітайте до нашої бібліотеки!!!