ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Дата: 02.01.2020 11:42

Фото без опису28 грудня  на манежі легкоатлетичного комплексу Sport Life, що знаходиться у місті Запоріжжя відбувся часовий забіг «Дожени Діда Мороза».

Учасники, за 60 хвилин, з загального старту, мали подолати як найбільшу дистанцію. Змагання проводяться вже більш 20 років. У 2001 році майстром спорту Міжнародного класу з триатлону Володимиром Полікарпенко було встановлено біговий рекорд - 18 550 метрів за 60 хвилин.  Саме через це, серед атлетів вважається, дуже престижно взяти участь у цих змаганнях.

Понад  50 спортсменів з різних міст України прийняли участь у змаганнях 28 грудня 2019 року. Боротьба була цікава, запекла та видовищна.

Нашу громаду на цих змаганнях гідно представили  в категорії від 18 до 39 років -  Кушнір Олексій, від 40 до 49 років -  Пономаренко Сергій, від 50 до 59 років -  Шевчук Олександр.  Завдяки гарній підготовці наші легкоатлети вибороли ІІІ командне місця. Також хочеться відзначити Шевчука Олександра, який в своїй віковій категорії з результатом 14 500 м. посів ІІ місце у змаганнях.

Чудове завершення чергового бігового сезону для наших спортсменів пишаємось та вітаємо наших переможців!

Попереду новий сезон та нові старти. Зичимо нашим спортсменам здоров’я, витримки, наснаги та нових перемог!