Дід Мороз, сніжинки та казкові персонажі – у закладі дошкільної освіти Новоолександрівського НВК відбулося новорічне свято!!!

Дата: 08.01.2020 09:52

Фото без описуНоворічні ранки у кожному дитячому садку — чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.

27 грудня в закладі дошкільної освіти Новоолександрівського НВК пройшло новорічне свято. Казкові герої новорічної вистави захопили дітей в дивовижний світ казки веселими хороводами, запальними танками, завзятими іграми. Своїми віршами і піснями діти порадували найголовніших гостей – Діда Мороза і Снігуроньку. Цікавий сценарій, музичний супровід, казкові гості та солодкі подарунки створили святкову атмосферу, забезпечили святковий настрій та залишили чудові враження дітям та батькам.

Висловлюємо подяку помічникам Дідуся Мороза та Снігуроньки: усім батькам, батьківському комітету, спонсорам – Лапицькому С.М., Голобородько А.І., Слободянюку П.П., казковим героям – Фомкіну А., Артьомовій Х., Барчак О., а також присутнім гостям. Усім, маленьким та дорослим, бажаємо в наступному році не втрачати відчуття казковості, яку дарують ці неперевершені свята.

Вихователь Нідзельська І.І.