21 грудня у ДЮСШ відбувся передноворічний турнір з волейболу (4х4) серед дівчат

Дата: 27.12.2019 08:14

Фото без опису

21 грудня у ДЮСШ відбувся передноворічний турнір з волейболу (4х4) серед дівчат, у якому прийняли участь команди:  ДЮСШ, Гоголівки, Веселого та професійно-аграрного ліцею. В результаті змагань чемпіонками змагань стали волейболістки з Гоголівки. На другому місці ДЮСШ, на третьому команда Веселого. Ось імена переможців:  Лебеденко Юлія, Скачкова Наталія, Новак Дар’я та Худякова Олександра.  Оргкомітетом турніру були визначені кращі гравці у командах. У команді Гоголівки це – Лебеденко Юлія, у колективі ДЮСШ – Живачевська Тетяна, серед дівчат Веселого – Худякова Дар’я, а в команді ліцею – Кондратенко Віолетта.

Кращим гравцем турніру визнана Новак Дар’я з команди чемпіонів – Гоголівки. Змагання волейболісток організували селищний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх», відділ освіти молоді та спорту виконкому селищної ради, а найбільша подяка від усіх Живачевській Тетяні, яка ініціювала проведення турніру і все зробила, щоб змагання пройшли так успішно.

Директор селищного центру

фізичного здоров’я населення

«Спорт для всіх»                                                             Ю.Козюра