Відбулась оперативна нарада для керівників закладів освіти

Дата: 25.01.2017 15:32

Фото без описуСьогодні, 25 січня, у залі засідань селищної ради відбулась оперативна нарада для керівників закладів освіти Веселівської ОТГ. Крім того, були запрошені відповідальні за організацію виховної роботи у ЗНЗ та представники КУ «Культурно-мистецький центр».

Розпочав нараду селищний голова Петро Кіяшко, який подякував керівникам за організацію та проведення Новорічних свят на території громади, торкнувся питань порядку нарахування заробітної плати працівникам закладів освіти з 01 січня 2017 року та організації і проведення у 2017 році КВК.

Також перед учасниками наради виступили головний бухгалтер селищної ради Світлана Звягінцева та заступник начальника фінансового відділу Наталія Нагорна щодо здачі річної фінансової звітності, ведення бухгалтерського обліку у закладах світи, затвердження штатних розписів та нарахування заробітної плати з 01січня.

Фото без описуДалі нараду продовжили начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Дундук та спеціалісти відділу Михайло Козюра, Наталія Нелепа та Інна Нетребко, які обговорили наступні питання: ознайомлення з річним планом роботи відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради на 2017 рік (лютий); проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед майбутніх випускників 2017 року з питань ЗНО; про організацію роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності в навчальних закладах; про порядок надання звітів з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності; про дотримання санітарно-гігієнічного режиму в навчальних закладах та складання договорів з Таврійським міжрайонним відокремленим підрозділом СЕС; план спортивних заходів на січень-лютий 2017 року; про проведення другого засідання атестаційної комісії  педагогічних працівників закладів освіти Веселівської селищної територіальної громади у 2016/2017 навчальному році; про проведення в лютому 2017 року засідань методичних об’єднань Координаційного центру науково-методичного забезпечення; про участь учнів ЗНЗ у ІІІ обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін; про проведення районного етапу Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»; про проведення І етапу Обласного конкурсу авторської дитячої і юнацької поезії та прози «Я – за єдину Україну!».