Запорізька область, Мелітопольський район

Вихованці дитячих садків та учні шкіл громади взяли участь у конкурсі ораторського мистецтва

07 лютого на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1» відбувся районний етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».

Учасниками конкурсу стали 6 вихованців дошкільних навчальних закладів нашої громади та 15 учнів загальноосвітніх закладів усього району, 10 з яких – учні усіх шкіл Веселівської ОТГ.

За умовами проведення фестивалю, кожен учасник мав виступити із публічною попередньо підготовленою промовою тривалістю до 2-х хвилин та непідготовленою міні-промовою.

Усі конкурсанти були поділені на три вікові категорії: дошкільнята ( І група), учні початкової ланки (ІІ група) та старшої ланки (ІІІ група).

За результатами фестивалю журі розподілило призові місця між кращими ораторами. Переможці ІІ і ІІІ груп будуть представляти наш район на обласному етапі конкурсу.