У селищній бібліотеці оформлено виставку до Дня Європи

Дата: 18.05.2017 08:42

Фото без описуДень Європи – символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Спільної історії всіх націй та спільного мирного та щасливого майбутнього жителів нашого континенту.

Вперше урочисті заходи з нагоди Дня Європи пройшли в Україні 14 років тому. В 2013 році країна стала на шлях інтеграції в Європейське співтовариство. Указом №339/2003 Президента України Л.Кучми було засновано нове свято – День Європи. Його метою була демонстрація прагнення планів України до вступу в Європейський союз. З тих пір кожен рік у третю суботу травня в столиці і великих містах країни проходять різні урочистості на офіційному рівні.

З метою інформування жителів нашої громади з питань європейської інтеграції, виховання патріотизму, шанобливого ставлення до історії культури, обрядів та традицій інших країн, популяризації європейської та української культурної спадщини, сприяння налагодження та укріплення зв`язків між європейськими народами до Дня Європи у Веселівській селищній бібліотеці оформлено книжкову виставку «Європейська книга: від давнини до сьогодення» та інформаційно-тематичну викладку літератури «Знайомтесь: Європейський Союз».