Змагання зі Street Workout

Друзі, вже дуже скоро відбудуться змагання! Чекаємо всіх спортсменів у нас на площадці. Також буде найкраща номінація з всіх заявлених номінацій - це командний батл, де кожний з учасників команди продемонструє свої вміння працювати в команді і повністю довіряти своїм друзям.

15:30 08.07.2016

Духовно-моральне виховання дошкільників: реалії та перспективи

Плекати духовність у кожній дитині – святий обов'язок  і справа честі педагога. 29 червня 2016 року за підтримки  Веселівської селищної об’єднаної територіальної громади педагоги  КДНЗ № 3 "Казка":  завідувач  Дубіна Л.К. та вихователь-методист Бірюкова О.Є взяли  активну участь у роботі  круглого  столу (м. Київ, приміщення МОН України) з проблеми   «Духовно-моральне виховання дошкільників: реалії та перспективи», на якому презентували роботу  свого закладу з даного питання.

15:00 08.07.2016

Звіт за результатами проведення обласного семінару для працівників бібліотечної системи , який відбувся 06/07/2016 року на базі Веселівської централізованої бібліотечної системи.

6-7 липня 2016 року  гостями Веселівської центральної селищної бібліотеки стали 30  бібліотечних працівників  з усіх районів  Запорізької області. Наші колеги взяли участь в обласній  лабораторії професійної майстерності: «Креативність і професіоналізм у бібліотечній діяльності» для творчої молоді.

14:45 08.07.2016

Незабутнє народне свято «Івана Купала»

Традиційне народне свято, яке відзначають вночі перед Івановим днем пройшло 06.07.2016р. біля чудового ставу села Широке і зібрало велику кількість гостей з різних куточків нашої громади та всього Веселівського району.

13:37 08.07.2016

Проведення  державної  атестації  в випускних ( 11-х ) класах по загальноосвітнім навчальним закладам Веселівської селищної ради в 2015-2016 н.р.

Проведення державної атестації в випускних ( 11-х ) класах по загальноосвітнім навчальним закладам Веселівської селищної ради в 2015-2016 н.р.

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказів, інструктивно-методичних рекомендацій Міністерства та Департаменту освіти і науки, Українського центру оцінювання якості освіти та з метою створення належного управлінського забезпечення щодо проведення ДПА у формі ЗНО відділом освіти, молоді та спорту здійснено ряд заходів, а саме:

08:26 08.07.2016

Веселівська селищна територіальна громада інформує

З 17 червня на базі КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради» функціонує дитячий табір з денним перебуванням «Мрія» позашкільного комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості» Веселівської селищної ради. До табору було надано 34 заяви , з яких переважна кількість -  це  учні  КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Веселівської селищної ради».

11:45 07.07.2016

ОГОЛОШЕННЯ

10-11 серпня 2016 року комісією згідно наказу  відділу освіти, молоді та спорту  виконавчого комітету Веселівської селищної ради від 22.06.2016 № 072 буде здійснено огляд готовності закладів освіти  Веселівської ОТГ до організованого початку 2016-2017 навчального року, з метою створення сприятливих умов для життя, здоров’я і роботи учасників навчально-виховного процесу

16:28 04.07.2016

ОГОЛОШЕННЯ

18-19 серпня 2016 року відбудеться конференція педагогічних працівників навчальних закладів Веселівської ОТГ у Веселівському селищному будинку культури та дозвілля. Час проведення заходу буде додаткове повідомлено.

16:26 04.07.2016