Відбулась 26 позачергова сесія селищної ради

Дата: 18.01.2017 19:03

Фото без описуНа пленарне засідання, яке пройшло 18 січня, з’явилось 14 депутатів селищної ради. Така низька явка у депутатському корпусі спричинена гострою епідеміологічною ситуацією, що триває й досі на території Веселівщини.

У ході засідання депутати розглянули та прийняли одноголосно 17 питань, що виносились на порядок денний. 8 рішень (№№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 14, 15) були прийняті пакетним голосуванням.

Довготривале обговорення викликали питання житлово-комунальної сфери діяльності громади, внесення змін до бюджету на 2017 рік та встановлення місцевих податків та зборів.

Найактивнішими учасниками сесії були депутати селищної ради Олександр Акімов, Віктор Івов, Олексій Шаліков та ін.

Також на 26 пленарному засіданні були присутні депутати районної ради Юрій Нежурко та Євген Грибачов, які підняли питання співфінансування у 2017 році Веселівської ЦРЛ та Програми підтримки районної поліції з районного та місцевого бюджетів. Селищний голова Петро Кіяшко та начальник відділу фінансів Яна Мінасян дали вичерпні відповіді на звернення районних депутатів.

Депутати завершили роботу за 2 год.

Результати поіменного голосування можна завантажити тут