Постійні комісії селищної ради підготувались до 26 позачергової сесії

Дата: 17.01.2017 16:40

Фото без описуСьогодні, 17 січня, у залі засідань селищної ради відбулись засідання постійних комісій з питань соціально-економічного розвитку селища, планування бюджету, фінансів, підприємництва, торгівлі, з питань інфраструктури, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою та з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту.

Під час роботи комісій депутати розглянули питання виконання плану роботи Веселівської селищної ради на 2016 рік та затвердження плану роботи Веселівської селищної ради на 2017 рік; про Програму соціального захисту населення по Веселівській селищній територіальній громаді на 2017 – 2018 роки; про затвердження Програми висвітлення діяльності Веселівської селищної територіальної громади в районній газеті «КОЛОС» на 2017 рік; про внесення доповнень до Програми соціального партнерства в межах діяльності Веселівської селищної територіальної громади на 2016-2021 роки; про Програму селищної ради "Капітальний ремонт і реконструкція об’єктів соціально-культурної сфери та ЖКГ" на 2017-2018 роки; про затвердження Програми «Будівництво, реконструкція та облаштування дитячих ігрових і спортивних майданчиків на території Веселівської селищної територіальної громади на 2017-20120 роки»; про внесення змін до рішення сесії від 23.12.2015 № 16 «Про Програму селищної ради «Благоустрій селища та сіл Веселівської селищної об’єднаної територіальної громади» на 2016 - 2017 роки»; про виділення додаткових асигнувань на фінансування 1 та 2 гімназійних компонентів КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»; про звіт щодо надходження та використання коштів за платні послуги що надаються КУ «КМЦ» Веселівської селищної ради; про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2016 №1 «Про бюджет Веселівської селищної територіальної громади на 2017 рік»; про внесення змін та доповнень до рішення 20 сесії 7 скликання від 10.11.2016р. № 11 , до рішення 13 сесії Веселівської селищної ради 7 скликання від 17.06.2016 року № 2 „Про внесення змін та доповнень до рішення 2 сесії Веселівської селищної ради 7 скликання від 23.12.2015 року № 5 «Про утворення та затвердження структури виконавчих органів Веселівської селищної ради»; Про затвердження Положення про відділ внутрішньої та інформаційної політики виконавчого комітету Веселівської селищної ради.

За результатами досить плідної роботи члени комісій рекомендували винести на розгляд сесії майже усі питання. Деякі зауваження отримали лише проекти рішень, що стосуються комунальної сфери. Але депутати повернули їх на доопрацювання з послідуючим розглядом на сесії.