Зустріч з представником ГО «Агро-Таврія»

16 січня в рамках реалізації «Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва» відбулася зустріч селищного голови Петра Кіяшка з директором Інституту післядипломної освіти та дорадництва ТДАТУ Геннадієм Подшиваловим. Крім того, у зустрічі взяли участь заступник селищного голови Олексій Дяченко та приватні підприємці Олександр Акімов і Володимир Стогній.

Геннадій Валерійович докладно розповів про діяльність своєї організації, а також окреслив коло основних заходів, що необхідні для реалізації проекту. За його словами, основною метою Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва є посилення можливостей дрібних сільгоспвиробників, малих і середніх фермерів та інших зацікавлених мешканців, які прагнуть підвищити рівень свого добробуту за рахунок ведення власного господарства.

Для цього представники ГО «Агро-Таврія» проведуть ряд безкоштовних семінарів та тренінгів для всіх бажаючих. Також учасникам семінару буде оформлена безкоштовна передплата на журнал «Агроіндустрія».