Мешканці Веселівської ОТГ відсвяткували Водохреща

Дата: 19.01.2017 22:29

Фото без опису19 січня християни святкують Богоявлення або Хрещення Господнє. Третє, найбільше й завершальне свято різдвяно-новорічного циклу.

Традиційно цього дня всі бажаючі мешканці та гості нашої громади змогли відчути на собі цілющу силу освяченої води, адже вважається, що на Водохреща, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби.

На берегах селищного ставку та ставку у селі Широке зібралося чимало люду. Кажуть, що саме хрещенська вода має цілющу дію та допомагає від хвороб.

Церемонії охрещення проводили священики нашого селища. Хочеться відзначити, що для отця Василя Квашко це була перша служба на водоймі, про що він з честю сказав прихожанам села Широкого.

Під час святкувань виступили творчі колективи КУ «Культурно-мистецький центр». Після освячення чимало веселівців пірнали у крижану воду.

Святкові дійства відвідав селищний голова, де його пригостили гарячою шурпою та домашньою локшиною.

Після богослужіння як у парку Веселого, так і в центрі Широкого продовжились масові гуляння.