Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

22 травня у рамках святкування Дня вишиванки у селищі пройшов парад вишиванок

Святкова хода, в якій взяли участь колективи навчальних закладів громади та представники органів місцевого самоврядування і державної влади, розпочалась від будівлі селищної ради й завершилась на площі перед селищним будинком культури, де працівники культури усієї громади провели святковий концерт.

Для учасників заходу співали аматорські колективи художньої самодіяльності селища, сіл Широке, Єлизаветівка, вихованці вокальної студії, виконували музичні твори вихованці музичної школи, нові танцювальні композиції представили учасники хореографічних студій «Атмосфера» і «Статус».

З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Петро Кіяшко. Під час концерту навчальні заклади громади демонстрували виставки поробок декоративно-ужиткового мистецтва, а педагоги Дитячо-юнацького будинку творчості проводили майстер-класи для охочих по виготовленню прикрас із бісеру та стрічок. На ганку будинку культури вихованці студії образотворчого мистецтва «Палітра» (ЗОШ № 2) виконували графічні малюнки.

Шкільна міні-пекарня КЗ «Широківська ЗОШ І – ІІІ ст.» «Пшеничні смаколики» презентувала першу здобну випічку. Кожен охочий міг спробувати смачні вироби із тіста.

Для малечі на площі працювали розважальні атракціони та кіоски із випічкою і солодкими напоями. « повернутися до списку новин